Yuva Yayınları

03 Nisan 2006 tarihinde kurulan Kılavuz Kitap Yayın Eğitim İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. Bünyesinde marka tescil belgeli Kılavuz Yayınları, Yuva Yayınları, Faktör Yayınları, Living Yayınları, Pinokyo Yayınları, Kukla Yayınlarını bulundurarak 12 yıldır yayın hayatına devam etmektedir.

  • Kılavuz Yayınları :İlk, Orta ve Lise düzeyinde kaynak kitap çeşitleri.

  • Faktör Yayınları : İlk ve Orta öğretim düzeyinde kaynak kitap çeşitleri.

  • Yuva Yayınları : 0 -14 yaş arası, okul öncesi ve ilköğretim, ortaöğretim, hikaye, öykü, etkinlik yardımcı kaynak kitap ve sözlük kitap çeşitleri.

  • Living Yayınları: Her seviyeye uygun İngilizce-Türkçe, Türkçe İngilizce sözlük çeşitleri, ilk, orta, lise düzeyi İngilizce yardımcı ders kaynak kitapları ve her seviyeye uygun İngilizce hikâye kitap çeşitleri.

  • Pinokyo Yayınları: Okul öncesi, ilkokul, ortaokul seviyesinde çocuk gelişim kitapları, yeni meb müfredatına uygun değerler eğitiminin her branş dersle ilgili fasikül setleri ve çeşitleri.

  • Kukla Yayınları : 3 yıldır hazırlığını sürdürdüğümüz 2018 yılında basılmasına karar verdiğimiz ağırlıkı olarak okul öncesi 0 - 6 yaş okul öncesi ve 6-10 yaş kitap çeşitleri.

Kılavuz Kitap Yayın Eğitim İnş. Turz. San ve Tic. Ltd. Şti alt markalarını bünyesinde toplayarak piyasaya sunduğu ürün çeşitiyle eğitim-öğretim alanında Türkiye'nin birçok noktasında seçkin yayınevleri seviyesindedir. Türkiye'nin 81 vilayetindeki satış noktalarıyla birlikte, Turkuvaz, D&R, Nezih gibi Türkiye'nin önde gelen zincir mağazaları ve seçkin internet satış kanallarıyla da direk çalışmaktadır. 2017 yılında yurt dışına telif ihracatı yapma görüşmeleri devam etmektedir. Kılavuz Yayın Grubu olarak Türkiye'nin çeşitli illerinde düzenlenen büyük fuar organizasyonlarının tamamına katılmaktadır.

Kılavuz Yayın Grubu, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak okurlarını memnun etmeyi amaçlar. Bu süreçte Kılavuz Yayın Grubu sizlerin en yakın yardımcısı olmak misyonu ile hareket etmektedir. Sonuç odaklı bir çözüm üretmek zorunda olduğunu fark ederek, kendisini yayın sektöründe ayrıştıran özgün uygulamalar geliştirmiştir. Kılavuz Yayın Grubu çağın gerektirdiği tüm teknolojik donanıma sahip deneyimli, alanında uzman, başarıya odaklı, dinamik, yaratıcı, öğreten, rehber öğretmen ve uzmanlardan oluşan eğitim öğretim kadrosuyla hizmet vermektedir. Yayınlarımız için değer yaratmak, beklentilere karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Kalite, hizmet ve satışta en iyi olmak ve bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Sıralama seçin
Toplam 227 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.