x
Sıralama seçin
Toplam 305 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Çıkartmalı Kitaplar

Çocukları kitaplarla ne kadar küçük yaşlardan itibaren tanıştırırsak, zihinsel gelişimlerine o kadar büyük katkı sağlamış oluruz. Çocuklar 0-36 ay arasında ne kadar kelime duyarsa, beyin gelişimleri o kadar hızlı olur. Bu nedenle anne babalara düşen en büyük görev, çocukları küçük yaşlardan itibaren kitaplarla tanıştırmaktır. Çocuklar ellerini kullanmaya başladıkları zaman onları etkinlik ve boyama kitapları ile tanıştırarak okul hayatına erken yaşlarda hazırlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için çıkartmalı etkinlik kitabı seçeneklerini Kitap Vadisi’nde bulabilir, uygun fiyatlarla çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak kitapları satın alabilirsiniz.

Bıcırık Yayınları Tarafından Yayımlanan Etkinlik Kitapları Nelerdir?

Bıcırık yayınları tarafından çocuklar için yayımlanan birbirinden güzel etkinlik kitapları ile tanışmaya hazır olun. Çocukların gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacak çıkartmalı kitaplar şu şekilde sıralanabilir;

 1. Kat Kat Katla Eğlenceyi Yakala! – Origami – Rüya Aydınoğlu

7 yaş üzeri için uygun olan bu etkinlik kitabı ile çocuklar başladığı işi bitirebilme, analitik ve üç boyutlu düşünebilme, problem çözme, sıra dışı düşünebilme, dikkat geliştirme, zamanı iyi değerlendirme gibi kazanımlar elde edeceklerdir.

 1. Neşeli Etkinlikler

4 – 5 yaş çocuklara uygun bu etkinlik kitapları çizgiler, matematik, sayılar, harfler ve etkinlikler olmak üzere beş kitaptan oluşmaktadır. Çocuklar kalem tutmayı erkenden öğrenerek hayata önde başlayacaklardır.

 1. Akıllı Çocuk Gelişim Etkinlikleri

Çıkartmalı etkinlik kitapları 3 yaş seçenekleri arasında yer alan çizgi çalışmalar – akıllı çocuk kitabı ile çocuklarınızın eğitim öğretim hayatına hazırlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu kitap seti içerisinde çizgi çalışmaları, matematik çalışmaları, dikkat ve kavram çalışmaları, kesme ve yapıştırma çalışmaları vardır.

 1. Dikkat Geliştiren Robotik Kodlama

5 – 6 yaş için uygun olan bu etkinlik kitabıyla çocuğunuzun dikkat yeteneği gelişirken karşılarına çıkan problemlerin üzerinden kolaylıkla gelme becerisi kazanacaklardır.

Çocukların Sevdiği Çıkartmalı Etkinlik Kitapları Nelerdir?

Çocukların severek hem eğlenip hem öğrendikleri çıkartmalı etkinlik kitabı seçenekleri ile tanışmaya hazır olun. En güzel çıkartmalı etkinlik kitaplarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. Yayazula Çıkartmalı Etkinlik Kitabı

Julia Donaldson ve Axel Scheffler tarafından yazılan ödüllü Yayazula öyküsündeki minik fındık faresi ve Yayazula ile 400’de fazla çıkartmanın yer aldığı çıkartmalı aktivite kitabı seçeneğinde uzun bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

 1. Çıkartmalı Boyama Kitabı – Murat Bingöl

Çıkartmalı boyama kitabı ile çocuğunuzun geleceğine yatırım yapmalısınız. Boyama yaparken çocuğunuz hem eğlenecek hem de öğrenecek.

 1. Parıltı Yayınları Boyama ve Çıkartma Kitapları Boya ve Eğlen +2 Yaş Çıkartmalı Kitap

Çıkartmalı etkinlik kitapları 2 yaş seçeneğinde altı kitap bulunmaktadır.

 1. Çıkartmalı Matematik Etkinlikleri – Dunja Schnabel

Çocukların matematiği sevmeleri için toplama çıkarma alıştırmalarının yer aldığı bu etkinlik kitabı ile çocuğunuzun düşünme becerisi gelişecektir.

 1. Matematik Çalışmaları – Akıllı Çocuk

Çıkartmalı kitap 3 yaş seçenekleri arasında yer alan bu seçenek ile çocuğunuza matematiği küçük yaşlardan itibaren sevdireceksiniz.

 1. Çıkartmalı Tatil Oyun Kitabı –Lucy Beckett Bowman, James Maclaine, Rebecca Gilpin

Meraklı ve yaratıcı çocukları eğlendirecek harika bir seçenek olan bu kitapla, çocuklarınızın hayal gücünü zenginleştireceksiniz. Eğlenceli çıkartmalar, komik oyunlar bu kitapta…

 1. Hadi Başla Çıkarma

Çocukların matematik becerilerini geliştirip mükemmelleştirecek bu kitap, içinde bulunan alıştırmalarla öğrenmeyi destekleyerek konsantrasyonu arttırmaktadır.

 1. Hadi Başla Çarpma

Çocukların matematik konusunda kendilerini geliştirmelerini sağlayacak bir diğer kitap seçeneği de ‘Hadi Başla Çarpma’ kitabıdır.

Bunlar ve daha fazla çocuklar için kitap ve etkinlik çıkartma kitapları seçeneklerini Kitap Vadisi’nden satın alabilirsiniz.

Devamı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.