x
Sıralama seçin
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Karikatür

Karikatür kitapları okumak, çok sayıda insanın keyif alarak yaptığı bir eylemdir. Farklı çizerlere ait eserler arasında farklı unsurları içeren seçenekler vardır. Siz de komik karikatür kitapları ya da farklı bir tür okumayı seviyorsanız, ona göre seçim yapabilir ve istediğiniz eseri Kitap Vadisi’nden satın alabilirsiniz.

En İyi Karikatür Kitapları

En iyi karikatür kitapları arasından seçiminizi yaparken çizerlere göre kararınızı verebilirsiniz. Cem Yılmaz karikatür kitabı içerisinde sanatçının 1992 ve 1996 yılları arasında çalıştığı dergi için yaptığı çizimler yer alır. Komedyenlikteki başarısını bu alanda da sergileyen sanatçının çizimleri, okuyucularını bir hayli keyiflendirecek türden. Yiğit Özgür karikatürler konusunda usta olan bir diğer isimdir. Sanatçının eserlerine set halinde ya da ayrı ayrı sahip olabilirsiniz.

Komik Karikatür Kitapları

Zaman makinesi karikatür ya da farklı konularda yapılan çizimlerde her zaman en çok ilgi duyulan komik eserler olmuştur. Bedri Koraman karikatür kitabında komediden hoşlananlara hitap eder. Seri halinde basılan sanatçının eserlerinde ustaca işlenmiş bir mizah anlayışı vardır. Umut Sarıkaya karikatür kitabı da komik eserleri sevenler için idealdir. Benim de Söyleyeceklerim Var, İşimdeyim Gücümdeyim adlı eserler arasından seçiminizi yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Turhan Selçuk gibi siyasi hayata yönelik eleştiriler getiren usta isimlerin eserlerini de bir derleme halinde Kitap Vadisi’nde bulabilirsiniz.

Çocuklar İçin Karikatür Kitabı

Çocuklarınızın karikatüre ilgisi varsa çeşitli kitaplarla onları hem okumaya hem de çizmeye teşvik edebilirsiniz. Pat Karikatür Okulu da bu kitaplardan biridir. Yazar Behiç Ak karikatürleri ile bu kitapta güzel bir öykü anlatırken bir taraftan da çocukları çizmeye yönlendirmekte. Macerayı seven çocuklar, Marvel karikatür kitaplarını okuyarak soluksuz bir maceranın içerisine dâhil olabilir.

Çizgi film izlemeyi seven çocukların son yıllardaki gözdesi olan Kral Şakir, okuma alışkanlığı kazanmak için idealdir. Kral Şakir karikatür kitabının renkli çizimleri ve birbirinden komik maceraları, okumayı sevmeyen çocukların bile ilgisini çekmeyi başarır. Hem çocuklarınız hem de kendiniz için bir karikatür arşivi oluşturmak ve günün en yorucu zamanlarında keyifli bir mola vermek için Kitap Vadisi’nde yer alan kitaplardan dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Devamı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.