2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
Menü
Giriş
Şifremi Unuttum
Sepetim

Yumurcak Yayınları

Yaklaşık 50 yıldır yayıncılık yapan DOĞRU ailesinin bir kuruluşu olan Yumurcak Yayınları 2004 yılında Damla Yayınevi’ne bağlı bir marka olarak yayın hayatına başladı.

2005 yılında ilk anaokulu seti olan Bilgin Yumurcaklar Seti’ni yayınladı ve büyük beğeni topladı. Akabindeki yıllarda okul öncesi yayıncılıkta Türkiye’nin öncü yayınevlerinden biri oldu. Yaklaşık 250 yayına ulaştığı 2014 senesinde Yumurcak Yayınları Ltd. olarak ayrı bir yapılanmaya kavuştu. Halen 350 civarı yayını ile okul öncesinde kimin gözünden olursa olsun Türkiye’nin markasıdır.

Misyonumuz, Türk çocuklarına hakkettikleri üstün kalitede ve dünya standartlarında kitap, kültür ve eğitim ürünleri ile hizmet etmektir. Milli değerlere bağlı, evrensel değerlere hakim, üstün düşünce becerileri ile donanmış nesiller yetiştirmek konusunda üzerimize düşen görevlerin farkında olarak durmaksızın çalışmak en temel vazifemizdir.

Yumurcak Yayınları 6 ülkeye ihraç edilmekte, kitap teliflerimiz yurt dışı çocukların dillerinde adapte edilerek başka ülkelerde yayınlanmaktadır. Yine Yumurcak Yayınları dünyanın önde gelen yayıncıları ile stratejik ortaklıklar ve anlaşmalar çerçevesinde yurtdışındaki üstün kaliteli kitapları Türkiye’de yayınlamaktadır.

Yumurcak Yayınları Basın Yayın Birliği ve Türkiye Basım Yayım Meslek Birliği üyesidir. Yöneticilerimiz yayıncılık derneklerinde aktif olarak yer almaktadır.

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Dişini Fırçalayan Tavşan Yumurcak Yayınları Stok Miktarı: 2
119,00 TL
79,73 TL
Toplam 379 ürün bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.