x
Sıralama seçin
Toplam 201 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

KPSS Kitapları

KPSS yani Kamu Personeli Seçme Sınavı, her yıl milyonlarca insanın başvurarak, devlet memuru olma hayallerini kurduğu sınavdır. Birçok alanda devlet memuru alan kurumlar, KPSS’de belli bir puan alan kişileri kadrolarına alırlar. Son yıllarda başvurunun çok, alımların ise bazı alanlar hariç düşük olması nedeniyle, memur olmak için atanacakların almak zorunda oldukları puan çok fazla yükseldi. Bu da zaten zorlu olan KPSS maratonunu daha zorlu bir hale getirdi. Ancak pes etmeyen ve elinden geleni yapmak isteyenler için sıkı ve disiplinli bir çalışma ortamı şart. Tabi bunun yanı sıra doğru kaynaklardan çalışılması da. Bu zorlu süreçte hangi kaynaklar daha çok işinize yarar, sizi memur olmaya bir adım daha yaklaştırır, bu soruların cevabını arayacağız.

KPSS’ye Hazırlanırken Tercih Edeceğiniz Kitaplarda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yapılan en büyük hatalardan biri, birsürü kitap alarak hepsini göz önünde bulundurmak. Bu durum zaten psikolojik olarak zorlu bir süreç yaşayacağınız için daha da strese girmenize neden olacaktır. Ne kadar çok çalışmanız gerektiğini size sürekli hatırlatacak olan kitapların hepsini bir anda almak ya da hepsini göz önünde bulundurmak yerine, bütüne giden yolda parça parça ilerlemek en doğru tercih olacaktır. Daha uygun kitap satan yayınevlerini daha çok kitap almak için tercih edebilirsiniz. Fakat bu sizi kaliteli bir çalışmadan ve kaliteli soru çözümünden uzaklaştıracaktır. Uzman kadrolara sahip olan yayınevlerinin tabi ki KPSS hazırlık kitapları biraz daha diğerlerine göre pahalı olacaktır. Çok uzun süre çalışıp verimli çalışmamak ne kadar yanlışsa, çok soru çözmek için adı duyulmamış yayınevlerinin kitabını alarak zaman kaybetmek de o kadar yanlıştır. En iyi KPSS yayınları için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Gelin birlikte KPSS alanında uzman insanların hazırladıkları 2022 KPSS kitapları seçeneklerini inceleyelim.

En İyi Kpss Yayınları 2022 Yılı İçin Hangileridir?

Yargı Yayınevi KPSS Kitap Seçenekleri

‘ÖABT’ öğretmen adaylarının girmek zorunda oldukları sınavdır. Açılımı ‘Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi’dir. Yargıyayınevi, öabt kitapları olarak çok fazla kitabı satışa sunmaktadır. Bunların başında gelen seçenekleri sıralamak gerekirse;

 • Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği – Nevayi Soru Bankası
 • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Konu Anlatımı
 • Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Soru Bankası
 • Okul Öncesi Öğretmenliği – Konu Anlatımı

Yargı Yayınevinden çıkan kitaplar arasında hem dersler özelinde yani Türkçe, Matematik, Geometri, Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık gibi, hem konu bazında, hem de tüm bu dersleri kapsayan şekilde KPSS denemeler mevcuttur. KPSS ortaöğretim kitapları, KPSS önlisans kitapları ve KPSS A grubu kitapları yine Yargı yayınevinde yayımlanan birçok konu anlatımlı ve soru bankası seçenekleriyle sınava girecek memur adaylarının beğenisine sunulmaktadır.

İrem Yayıncılık KPSS Kitap Seçenekleri

İrem Yayıncılık sayısal mantık kitabı ile mantık konusunda zorluk çeken sınav adaylarının bu sorununu çözecek KPSS kitabı seçeneğidir. KPSS kaynakları denildiği zaman akla gelen ilk yayınevlerinden biri olan İrem yayıncılıktan birçok KPSS ile ilgili kitap satın alabilirsiniz.

Kitap Vadisi’nden satın alabileceğiniz İrem Yayıncılık KPSS kitapları şu şekilde sıralanabilir;

 • İrem KPSS Anayasa Vatandaşlık Tamamı Çözümlü Soru Bankası
 • İrem KPSS Tarih Konu Anlatımlı
 • İrem KPSS Tarih Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Doktrin Yayınları KPSS Kitap Seçenekleri

Doktrin yayınları KPSS konusunda dikkat çeken konu anlatımlı kitap ve soru bankasını yayımlayarak, sınava girecek olan tüm memur adayları için güzel KPSS kitap seçenekleri sunmaktadır. KPSS alan kitapları seçeneklerinde  oldukça iddialı olan Doktrin yayınlarınn yayımladığı, iktisat soru bankası, KPSS hukuk konu anlatımı ve KPSS maliye konu anlatımı kitap seçeneklerini Kitap Vadisi’nden satın alabilirsiniz.

Kpss Kaynak Önerileri Nelerdir?

Deneyimli ve konusunda uzman olan hocaların hazırladıkları ve KPSS gibi önemli bir sınavda size ışık tutacak birkaç kitap önerisiyle karşınızdayız.

 • Pegem Akademi 2022 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Konu Anlatımlı Modüler Set

KPSS denildiği zaman akla gelen ilk yayınevlerinden biri olan Pegem Akademi, Uzman kadrosuyla birlikte hazırladığı ‘Tarih, Türkçe, Coğrafya, Geometri, Matematik ve Vatandaşlık’ konu anlatımlı kitapları ve bunun yanında güncel video dersler ve 5 adet deneme sınavının olduğu modüler setle, KPSS öğrencilerinin en çok tercih ettiği KPSS kitap seti ile karşınızda. KPSS genel kültür genel yetenek konu anlatımlı kitaplarının olduğu bu set size yol gösterici nitelikte.

 • Pegem Akademi 2022 KPSS GYGK Konu Anlatımlı Tek Kitap – 5000 Soru Bankası

KPSS çözümlü soru bankası arayanların tercih ettiği, Türkçe, Matematik, Tarih, Geometri, Coğrafya ve Vatandaşlık konularını anlatan tek bir kitap ve çözümlü KPSS tüm dersler soru bankası seçeneği ile çalıştığınız konuları mükemmel şekilde tekrar etmiş olacaksınız.

 • 2022 KPSS Matematik Tek Kitap ve Geometrinin Kara Kutusu Konu Özetli Dijital Çözümlü Çıkmış Soru Bankası

KPSS matematik soru bankası ve KPSS Geometri soru bankası denildiği zaman akla gelen ilk kitaplardan biridir. Seçilmiş soruların yer aldığı matematik ve geometri KPSS soru bankaları ile bir adım öne geçeceksiniz.

 • 2022 Tüm Adaylar İçin Taktiklerle Problemler Konu Anlatımlı Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

Problemler KPSS matematiğinde çok fazla puan kazandıran ve sınava girecek adayların zorluk çektiği konulardır. Üzerine düşüldüğü zaman kolaylıkla çözülebilecek olan bu soruları, bu yayınevinden alacağınız kitapla iyice pekiştirebilirsiniz. Benim Hocam KPSS soru bankası seçenekleri kaliteli ve uzman bir kadroyla hazırlanan kitap seçeneklerinden biri olduğu için, tercih edilmesi gereken KPSS lisans soru bankası arasındadır. Benim Hocam denemeler, çalıştığınız konuları pekiştirmek açısından güzel bir tercih olacaktır.

 • Aşina Soru Bankası

Aşina soru bankası seçeneklerinden en dikkat çeken kitap seçeneği ‘2022 KPSS Aşina Tarih Çözümlü Soru Bankası’dır.

 • 2022 Tarihin Pusulası Konu Anlatımı Doğru Tercih

Kpss tarih soru bankası denildiği zaman akla ilk gelen kitaplardan olan biri olan bu kitabın en önemli özelliği, KPSS’de fazla soru tutturmasıdır. KPSS lisans kitapları arasında kitap tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri kaliteli ve çıkma ihtimali olan konulara değinen kitapları tercih etmektir.

 • 2021 KPSS GY – GK Video Ders Notları ve Eğitim Bilimleri Video Ders Notları Seti Emoji Takvimi ve Deneme Hediyeli

En iyi KPSS kitapları arasında yer alan bu set ile öğretmenliğe hazırlanmak isteyen tüm eğitim bilimleri mezunlarının ellerinde güzel bir yol gösterici kaynak olacak. Benim Hocam yayınlarının videolarını izlerken, elinizdeki bu notlardan takip ederek, pekiştirmeli bir şekilde konu çalışması yapabilirsiniz.

 

Sınava Hazırlık Kitapları İçin Öneriler Nelerdir?

KPSS sınavına hazırlık kitapları içerisinde en önemli kitap seçeneklerinden biri KPSS çıkmış sorular kitabı seçenekleridir. Birçok ünlü yayınevinin yayımladığı çıkmış sorular kitaplarında Yargı yayınlarını ve Yediiklim yayınlarını tercih edebilirsiniz.

KPSS Türkçe soru bankası seçenekleri için Kitap Vadisi’nde yer alan;

satın alabilirsiniz.

KPSS coğrafya soru bankası seçenekleri için Kitap Vadisi’nde yer alan,

satın alabilirsiniz.

Devamı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.