%32
Baskısı Yok
ISBN Kodu : 9786054447763
16,00
10,88
Baskısı Yok Stok Alarmı
Planlanan Teslimat
:
23.06.2021
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Ürün Tanıtımı

  HAARP, ABD tarafından iyonosfer’in özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska’da sürdürülen bir projedir ve mucidi ise gizemli bilim adamı Nikola Tesla’dır. HAARP projesi ABD tarafından ortaya konulan projeler arasında en tartışmalı olan projelerden biridir. Çünkü iklim kontrol, yapay deprem ve zihin kontrol silahı olarak kullanılabileceğine dair önemli iddialar ortaya atılmıştır.

  Türkiyedeki 17 Ağustos Gölcük depreminden, Japonyadaki Tsunami’ye varana dek HAARP’in izlerinin olup olmadığı tartışılmıştır.
  Derin Dünya Devleti’nin gizemli örgütü İlluminati acaba HAARP’i kullanarak yapay deprem ve Tsunamiler oluşturmak suretiyle nüfusları azaltmayı hedefliyor olabilir miydi?

  ABD’nin eski dış işleri bakanı Condolizza Rice “22 ülkenin sınırları değişecek” derken acaba Ortadoğu’da süren kan ve savaş sürecinde bölünen veya etkisizleştirilen ülkelere HAARP vasıtası ile uygulanan “Zihin Kontrol-Telegram” operasyonunun başladığını mı duyuruyordu?

  Tanrı’nın ilahi sistemine karşı çıkan Şeytan acaba iklimlere müdahele etme yetkisine sahip Mikail (a.s) meleğine karşılık Deccal’ın Mikail’i olarak HAARP’i mi kullanıyordu?
  Kur’an’da hangi surede HAARP silahına işaret vardı ve 3. Dünya Savaşı ARMAGEDDON’a giden süreçte HAARP’in etkisi ne olacaktı?

  Özellikler

  Basım Tarihi : 4 2016

  Baskı Sayısı : 2

  Sayfa Sayısı : 238

  Ağırlık : 225 gram

  En / Boy : 13.5 / 21

  Cilt Tipi : Ciltsiz

  Kağıt Tipi : 2. Hamur

  Basım Yeri : Türkiye - İstanbul

  Dil : Türkçe

  Katkıda Bulunanlar

  Editör : Hatice Eğilmez Kaya

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.