%15

Türkiye Muhasebe Standartları İle Vergi Yasalarındaki Ölçüm (Değerleme) Farklarının Saptanması ve Vergi İdaresine Raporlanması

 Yazar : Baki Dündar Yayınevi : Adalet Yayınevi Bu kategorideki tüm ürünler
ISBN Kodu : 9786051461823
"4" İş günü içinde kargoda
38,00
32,30
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Ürün Tanıtımı

  1969 yılında Bilecik, Bozüyük'te doğmuştur. İlköğrenimini Bilecik, Pazaryeri'nde 1980 yılında, orta öğretimini Bilecik, Bozüyük'te 1993 yılında tamamlamıştır. 1986 yılında Maliye Bakanlığı İstanbul Maliye Lisesi'nden mezun olduktan sonra, aynı yıl, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bülümünden Lisans eğitimine ve Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak memuriyet görevine başlamıştır.

  Aynı Üniversitede Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Muhasebe-Finans Bilim Dalında yüksek lisans eğitimi yapmıştır.Yüksek lisans eğitimini bitirdiği 1993 yılında Maliye Bakanlığı'ndaki memuriyet görevinden istifa ederek mali müşavirlik mesleğine başlamıştır. Doktora eğitimini ise yine Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Muhasebe-Finans Bilim Dalında 2013 yılında tamamlamıştır.

  Profesyonel iş hayatında, içinde holding ve grup işletmelerinde bulunduğu çeşitli büyüklükteki şirketlerde üst düzey yöneticilikler yapmış; bir dönem öğretim görevliliği, belediye başkan yardımcılığı, v.b. görevleri de yürütmüştür. Halen yönetici olduğu mali müşavirlik şirketinde meslek hayatına devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

  Özellikler

  Basım Tarihi : 7 2013

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 338

  Ağırlık : 500 gram

  En / Boy : 16 / 23.5

  Cilt Tipi : Ciltsiz

  Kağıt Tipi : 1. Hamur

  Dil : Türkçe

  Katkıda Bulunanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.