%32
Baskısı Yok
ISBN Kodu : 9786054447367
19,00
12,92
Baskısı Yok Stok Alarmı
Planlanan Teslimat
:
26.02.2021
Kampanya
 • Kitap Tanıtımı
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Ürün Tanıtımı

  Dünya 2000 yılının başlamasıyla birlikte adeta bir dua iklimine girdi ve hiç olmadığı kadar dua etmeye başladı. Dua hakkında yazılan birçok kitap ve dua üzerine yapılan çeşitli deneyler çalışmalar duanın gücünü ve esrarını çözmeye anlamaya çalışıyorlar. Sadece din adamları veya ilahiyatçılar değil laboratuar ortamında çalışan ve "görmediğine inanmayan" bilim adamları da duanın gücünü keşfetmeye soyundu ve bunda da başarılı oldular.

  İnsanlığın yaşadığı kargaşa ortamı bulanık havalar buhranlar terör gerginlikler toplumlar ve milletlerarası tahammülsüzlükler savaşlar bir yığın manevi ve psikolojik rahatsızlıklar getirip acizliğimizi ortaya koydu. Bu durum topyekûn insanlığı elinden tutup kurtaracak buhran ve bunalımlarına çare olacak şikayet ve dertlerini dinleyip anlayacak acı ve ıstıraplarını hafifletecek sığınacak bir yer aramaya sevk etti. Bu da herkesin ve her şeyin üstünde bir güç olmalıydı ki olanlara "dur" diyebilsin çıkarsız beklentisiz bir sevgi ve şefkatle sevip istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilsin" Dünya ve dünya üzerinde ne böyle bir makam ve mevki var ne de böyle bir güç ve kuvvet sahibi başka bir varlık" Bu yüzden sadece Ona dua etmek gerekiyor Hem de içten ve yürekten" Bütün istek ve ihtiyaçlarımız için yalnız ve ancak ona dua etmek çözüm olabilir.

  İhtiyaç ve isteklerimizi elde etme dert ve tasalarımızdan kurtulma konusunda bize sadece o yardım edebilir. Ona dua ederek ve ondan yardım isteyerek aşamayacağımız sıkıntı üstesinden gelemeyeceğimiz üzüntü gam ve keder dert ve tasa yoktur. İster maddi ister manevi hiçbir dert ve tasa onun izni olmadan bize gelip musallat olamaz bize ulaşamaz. Bildiğimiz veya bilmediğimiz bütün bela ve musibetler sadece onun emri ve izniyle gelir ve yine sadece onun müsaadesiyle gider... Dr. Arif Arslan medyanın tanıdığı bir isim... TNT’de haftada bir "Kur’an’ın Şifreleri" programına katılıyor. Bunun dışında evlilik programlarına ve kadın programlarına da katılan Dr. Arif Arslanın beklenen kitabı yayımlandı.

  Özellikler

  Basım Tarihi : 5 2016

  Baskı Sayısı : 8

  Sayfa Sayısı : 368

  Ağırlık : 368 gram

  En / Boy : 13.5 / 21

  Cilt Tipi : Ciltsiz

  Kağıt Tipi : 2. Hamur

  Dil : Türkçe

  Katkıda Bulunanlar

  Editör : Yasin Çinkaya

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.