x
%40
ISBN Kodu : 9786055900052
*Stokta Var, Aynı Gün Kargo*
17,48
10,49
Stok Miktarı: 136
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • CD İçerisinde 7 Adet Solo 7 adet enstrümanlı eser bulunmaktadır. Eğlenceli ve eğitici şarkılar, çocuklar kadar neşeli bir albüm... Zeki Atagür'ün yazdığı şarkılarla çocuklarımız hem toplumsal olaylara karşı daha duyarlı olmayı öğrenecek, hem de neşeli şarkılarla doyasıya eğlenecek.

  "Büyüten Müzikler" albümü çocuklarımızın ruhsal gelişimine katkıda bulunabilecek değerli bir çalışmadır.

  - Mehmet Teber (Psikolojk Danışman)

  Geleceğimizin mimarları bu günden temellerini atıyor. Minik kalplerin vuruşundan oluşmuş ritimler sanki. Bu güzel çalışmada emeği geçenleri kutluyorum.

  - Zara (Ses Sanatçısı)

  Hayattaki en önemli yatırım konusunun çocuklarımızın eğitimi olduğu kesin... Doğru ve iyi müziğin insanlık evriminin birincil öğelerinden olduğu da... Zeki Atagür böylesine önemli bir alandaki eksikliği bilgi ve deneyim birikimiyle gidermeyi başarmış. Bu yapıta çaba ve emek katanları içtenlikle kutluyorum. sayılarının artması dileğiyle...

  - Fatih Kısaparmak (Ses Sanatçısı - Besteci)

  Öncelikle tebrikler, tebrikler... Bu güne dek yapılan çocuk şarkıları içerikli albümlerin çok dışında bir çalışma... Şarkılar gerek sözleri gerek besteleri gerekse düzenlemeleri ile ilk dinleyişte çocukları saracak ve akılda kalacak özelliklere sahip. Yapımın müzikal yapısından daha önemli diğer yanı ise eğitici olması. Trafik, insan sevgisi, hayvan sevgisi, ve vatan sevgisi gibi bir çok sosyal konuya değinilmiş olması albümü her bakımdan zenginleştiriyor. Sevgili Zeki Atagür'ü bu güzel çalışmasından dolayı kutluyorum.

  - Osman İşmen (Aranjör - Yönetmen)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.