%30
Baskısı Yok
ISBN Kodu : 9789944224451
15,74
11,02
Baskısı Yok Stok Alarmı
Planlanan Teslimat
:
20.04.2021
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Ürün Tanıtımı

  Arif Nihat Dursun’un ikinci romanı “Bir Ermeniyi Öldürmek“, özgün kurgusu ve görkemli anlatımıyla okuyucuların içine işleyecek bir hikaye anlatıyor.
  “Ağrı’ya hasretle bakanlar var. Anayurtlarının mihenk taşı. Tanrı kızmış, tablosundan atıyor onları. Tutunmaya çalışıyorlar ama tuvalden akıp gidiyorlar. Ağrı’ya bakarken ağlıyorlar. Ararat deyip ağlıyorlar. Ağrı’dan, yok, hayır Ararat’tan, -ne fark eder ki işte o dağdan- Nuh’un sığınağından kalkarak kanatlarını çırptı.“
  İlk kitabı “Mezat“la geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan Arif Nihat Dursun’un son romanı “Bir Ermeniyi Öldürmek“, “Hepimiz Ermeniyiz“ dendiğinde halkın yarısının desteklediği, diğer yarısının ise negatif tepki gösterdiği bir ülkedeki kişilik, kimlik ve kavram karmaşasını birey üzerinden tartışan cüretkar bir roman.
  Babasının ölümüyle hazırlıklı olmadığı gerçekleri keşfetmeye başlayan bir diplomat... Bu gerçeklerin sakatladığı hüzünlü bir aşk... İstanbul’dan Buenos Aires’e, geçmişten geleceğe uzanan bir av...

  “Bir Ermeniyi Öldürmek“, yaşamın statü farkı gözetmeksizin insanı bilinmeyen bir sona yöneltebildiğini bir defa daha sarsıcı bir şekilde ortaya koyuyor. Murat sorularının yanıtlarını bulup geçmişiyle yüzleşebilecek mi? Yoksa geçmişi mi Murat’ı daha önce bulacak?

  Özellikler

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 326

  Ağırlık : 280 gram

  En / Boy : 13.5 / 19.5

  Cilt Tipi : Ciltsiz

  Kağıt Tipi : 2. Hamur

  Basım Yeri : Türkiye - İstanbul

  Dil : Türkçe

  Katkıda Bulunanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.