%32
Baskısı Yok
ISBN Kodu : 9786054447404
22,00
14,96
Baskısı Yok Stok Alarmı
Planlanan Teslimat
:
14.04.2021
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Ürün Tanıtımı

  Bir saniye şu problemi düşünün 1,5 kg bir et yığını var, onu avuçlarınız içinde tutabilirsiniz ama o, uzayın genişliğinde kafa yorabilir, sonsuzluğun anlamını düşünebilir, kendi varoluş anlamını düşünebilir, Tanrı’nın doğasını sorgulayabilir, bu gerçekten dünyada ki en hayret verici şey. İnsanların yüzleştikleri en büyük gizem; bütün bunlar nasıl oluyor?
  Stres Beynin Frontal (Ön) bölgesinin hassasiyetidir.
  “Batı, Zikri Geç Keşfetti!“ ScientificAmerican
  Önde Gelen Bir Nörobilimadamından Çığır Açan Buluşlar.
  ’’Tanrı, Beyninizi Nasıl Değiştirir’’
  Atomlar muazzam boşluklarda ışık hızıyla hareket eden atom altı parçacıklarıdır ve bu atom altı parçacıkları madde değildir. Onlar muazzam bir boşluktaki olasılık bulutlarıdırlar. Fiziksel dünyanın esas yapısının “süreksiz“ dir. Süreksizlik, bir şeylerin var olup yok olmasıdır.
  Uzay zamanı şimdi nerede deneyimliyorsun? Bilincinde, bilincimiz mekânsız, sınırsızdır. Şu anda zamanı nerede deneyimliyorsun? Bilincinde, fakat bilincinin kendisi zamansızdır.
  Sağ koluma baktım ve bedenimdeki sınırları artık belirleyemediğimi fark ettim. Çünkü kolumun atomları ve molekülleri, duvarın atomları ve molekülleri ile karıştırılmış olduğundan dolayı, nereden başladığımı ve nerede olduğumu belirleyemiyordum.
  Sanki bir balon gibi azıcık miktardaki son bir havayla enerjimin uçuşunu, ruhumun teslim olmuşluğunu hissettim ve o anda hayatımın koreografının ben olmadığını anladım.
  “Bir şeyi bilmekle her şeyi bilebilirsin!“ İşte bir şeyi bilmekle her şeyi bilebileceğimiz bu tek şey “bizim kendimiz, bizim bilincimizdir“!
  Biz bedenimizin içinde değiliz, bedenimiz bizim içimizde. Biz, zihnimizde değiliz, zihnimiz bizim içimizde. Bu dünyada değiliz, bu dünya bizim içimizde!
  Beynin en önemli özelliği ise elektrikle etkileşime açık olmasıdır. Elektrik kökenlidir! Bu nedenle enerji yayar, enerji soğurur, ışıkla etkileşime girer. Elektrik devreleri gibi çalışması nedeniyle de bir baz istasyonunu mantığı gibi çalışabilir. Beynin bir elektriksel dili mevcuttur, kaldı ki kas sistemimizdeki sinirsel uyarılara anında sinirsel tepki (etki tepki) verilmesi bunu destekler niteliktedir.
  Öte yandan benzer frekans aralığında bulunan nöron frekansları beynin içindeki olguyu oluşturur. Bu olgu sizin hissettiğiniz sizi harekete geçiren, ne yapmanız gerektiğini söyleyen şeydir
  ’’Sanırım ’’Evren’’ olasıdır ki, kendine ’’Ayna’’ olacak bir ’’Beyin’’ i geliştirmiş olabilir.Ki buda, kendi ’’Hakikat’’ ini tanımaya dair ilk adım olabilir.’’
  Barsaklar 100 milyon adet sinir hücresiyle çevrili. Bu kadar çok sayıda sinir hücresine omuriliğinde bile rastlanmıyor. Kulağa hakaret gibi gelse de, birçok nöro bilimciye göre “ikinci beyin“ asıl beynin bir kopyası.
  Bütün dünyayı saracak olan, bir kaç molekül büyüklüğündeki nano robotlar, herhangi bir maddeyi atomlarına kadar çözebilecekler. Bu atomlardan istenilen her şeyi yeniden inşa edebilecekler. Nano robotlar insan sesi veya düşüncesi ile yönetilecekler. “Ol“ dendiğinde istenilen şey hemen varolacak!
  Kâinat, titreşim ve dalgaların ahenginden müteşekkildir. Her şey, kendi frekans ve titreşiminden oluşan birer enerjiden ibarettir. DNA, titreşim ve enerjidir. DNA, ışığı emer ve yayar. Aura, elektrostatik bir alandır ve yeryüzünün manyetik alanı birbiriyle iç içedir. Havadan ve yıldızlardan etkilendiğimiz kadar zihinsel ve duygusal durumumuz da gezegenimizi etkiler. Bu çift yönlü bir alışveriştir.
  Peki, yedi milyar insanın beyin sinyallerini ölçmek mümkünmüdür? Bu ölçüm nasıl olacaktır bu ölçülen beyin sinyalleri ne işe yarar, neyin kontrolünde nasıl kullanılır?
  Beyin gözlerimizi her açtığında görmemize izin vermez, görüntüleri geçmiş görüntülerden seçer gerçeği değil mevcut olan görüntüleri gördüğümüzü gösterir.
  Zira insan gerçeğe değil gördüğüne ve duyduğuna inanır.
  Dünya’nın kuzey manyetik kutbu, Kanada’yı ’terk etti’. En az 400 yıldır, Kanada’ya ’ait’ olan Dünya’nın manyetik kutbu, bu ülkeyi ’terk etti’.
  Dünyanın manyetik alanı müthiş bir sıçramayla yer değiştirecek güney, kuzey, kuzey de güney olacak.
  Dünyanın Artan Temel Frekansı, “kalp atışı“ (Schumann Rezonansı) artıyor.
  Manyetik alan son 4000 yıldaki yoğunluğunun yarısını kaybetti.
  Kâbe’nin, Dünya’nın ortasında bulunduğu gerçeği; Manyetik Kutup, Enlem ve Boylamların Mekke’de kesişmeleri, Kâbe’nin yerinin çok özel olarak belirlendiğinin bir ifadesi kabul edilebilir ve yine insanların ibadetlerinde niçin oraya yöneldiklerinin sırlarını taşır
  Bulunduğunuz ya da gittiğiniz yerle ilgili olarak akan ve taşınan enerji bir şekilde sizi etkiler. Bu alanlarda yoğunlaşan enerjiler beyinsel ve ruhsal aktivitemizin ivmesini arttırır veya azaltır. Bu alanların bazı hastalıkların nedeni olduğu gibi bazı yoğun rüyalarımızın da nedenidir.
  Şayet sizin kurmuş olduğunuz ev ya da işyeri veya çiftlik negatif radyasyon akım kanallarından birisi üzerine isabet ederse, o evde başınız hastalık ve sıkıntıdan kurtulmaz. İşyerinizde daima işler ters gider. Çiftliğinizde kaza-belâ eksik olmaz, hayvanlarınız barınmaz.

  Özellikler

  Basım Tarihi : 5 2012

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 560

  Ağırlık : 511 gram

  En / Boy : 13.5 / 21

  Cilt Tipi : Ciltsiz

  Kağıt Tipi : 2. Hamur

  Basım Yeri : Türkiye - İstanbul

  Dil : Türkçe

  Katkıda Bulunanlar

  Editör : Gülçin Pehlivan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.